plcsenderues

logo rswind

Od ponad 20 lat działamy na polskim rynku dźwigowym dostarczając Państwu optymalne rozwiązania w zakresie transportu pionowego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pełne zaangażowanie profosjonalnie wyszkolonych pracowników, zapewni Państwu spokój oraz poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji każdego zlecenia. Specjalizujemy się zarówno w realizacjach standardowych, jak i indywidualnych, wymagających nietypowych rozwiązań dla danej lokalizacji. rswind firma1W dziale oferta przedstawiamy najpopularniejsze rozwiązania bliskiego transportu pionowego tj. windy, schody ruchome, platformy towarowe, platformy samochodowe, rozwiązania transportu osób niepełnosprawnych, systemy parkingowe. Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo poszukiwanego urządzenia, bardzo prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego w celu sprawdzenia dostępności danego rozwiązania.

Rynek dźwigowy to nasza pasja, dlatego w razie potrzeby służymy Państwu profesjonalną i wszechstronną pomocą przy instalacji urządzenia łącznie z możliwością dostarczenia kompletnych konstrukcji szybów windowych (w tym przeszklonych dla wind panoramicznych), doradztwem technicznym oraz kompleksowym wsprarciem przed i po sprzedaży. Doskonale znane nam są potrzeby i wymagania Klienta, dlatego oferowane przez nas urządzenia są trwałe, niezawodne, o wysokich walorach estetycznych, zapewniające komfort i satysfakcję w okresie eksploatacji.

Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, w roku 2016 nawiązaliśmy współpracę z firmą Modulo Parking, polskim producentem systemów parkingowychW tym segmencie posiadamy niezawodne rozwiązania od produktów typu Single Platform po automatyczne i wielopoziomowe parkingi włącznie.

Jako autoryzowany partner miedzy innymi firm HIDRAL (Hiszpania), I.G.V. (Włochy) i Modulo (Polska), działamy na terenie całego kraju, oferując Państwu nie tylko urządzenia do transportu pionowego osób i towarów, ale również kompleksowe usługi z tym związane tj.:

- doradztwo techniczne,
- wykonawstwo projektów technicznych wind i konstrukcji szybów windowych,
- dostawę i montaż,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- modernizację urządzeń.
 

W roku 2008 wdrożyliśmy i nadal stosujemy aktualny system jakości zgodny z ISO 9001:2011.

 
 
Projekt i wdrożenie wykonała firma SSO.